شرایط خرید آپارتمان در کائیت هانه استانبول

2023-06-28
0 نظر
خرید خانه در کائیت‌هانه

همیشه خرید خانه در کائیت‌هانه، گزینه‌ای ویژه برای خریداران ملک در استانبول بوده است. منطقه کایت‌هانه یکی از مناطق روبه رشد شهر استانبول است. آشنایی با شرایط خرید آپارتمان در کائیت هانه استانبول، به شما کمک می کند تا با دید بهتری نسبت به انتخاب ملک اقدام نمایید.

شهر استانبول یکی از مهمترین مراکز گردشگری، فرهنگی و تجاری ترکیه محسوب می‌شود که به‌عنوان بزرگترین شهر این کشور جمعیت زیادی را در خود جای داده است. از همین‌رو، افراد زیادی این شهر را برای زندگی و دریافت اقامت انتخاب می‌کنند.

استانبول-گردشگری و سرمایه گذاری

استانبول دارای محله‌های مختلفی است. با خرید ملک در کائیت هانه استانبول شما علاوه بر خرید ملک در بخش اروپایی استانبول از سود و رشد بالای سرمایه گذاری برخوردار خواهید شد. در ادامه برای آشنایی بیشتر با این منطقه در حال نوسازی  با آریا کوئین همراه باشید.

آشنایی با منطقه کائیت‌هانه استانبول

همانطور که گفتیم کائیت‌هانه در ناحیه اروپایی استانبول قرار گرفته است. این ناحیه دارای قدمت زیادی است که در دوره بایزید در بین سال‌های 1425-1512 به‌وجود آمده است. نام این محله از کارخانه کاغذسازی گرفته شده است که از قرن 17 در آنجا قرار داشته است.

منطقه کائیت‌ هانه

زیبایی‌های خاص این منطقه در کنار امکانات گردشگری متنوع نظیر انواع باغ‌ها، پارک‌ها، رودخانه‌ها، مراکز خرید و هتل‌ها موجب شده است تا به ناحیه‌ای پرجمعیت تبدیل شود و به لحاظ اقتصادی و گردشگری اهمیت زیادی پیدا کند. کائیت‌هانه در حدود ۲۴۰ هزار نفر جمعیت دارد.

صفر تا صد خرید خانه در ترکیه

شرایط خرید آپارتمان در کائیت هانه استانبول

اگر به دنبال خرید خانه در استانبول هستید، حتما به بررسی گزینه‌های متنوع خرید خانه در کائیت‌هانه بپردازید، زیرا این منطقه دارای رشد مناسبی است و امکانات خوبی در این منطقه وجود دارد. کائیت‌هانه موقعیت مرکزی در استانبول دارد و با خرید ملک در این منطقه به سایر نواحی استانبول به‌سادگی دسترسی خواهید داشت.

در حال حاضر شرکت‌های ساختمان‌سازی بسیاری در این منطقه به فعالیت می‌پردازند و برج‌های مسکونی و ساختمان‌های اداری یا تجاری بسیاری در آن ایجاد شده است. به همین دلیل برای خرید ملک در کائیت هانه استانبول، گزینه‌های زیادی وجود دارد. قرارگیری کائیت‌هانه در کنار مناطق مانند ساریر، بشیکتاش و شیشلی استانبول به اهمیت آن افزوده است.

کائیت هانه-شرایط خرید ملک

این منطقه از دیرباز به‌عنوان بخش صنعتی محسوب می‌شده است. علی‌رغم رشد کائیت‌هانه در سالیان اخیر هنوز امکان خرید با قیمت مناسب در آن وجود دارد. امروزه بسیاری از کارخانه‌های صنعتی از منطقه خارج شده‌اند و سایر کارخانه‌ها نیز تا پایان سال ۲۰۲۳ از کائیت‌هانه نقل مکان می‌کنند. همین موضوع باعث رشد قیمتی منطقه شده و آن را تبدیل به گزینه‌ای ایده‌آل برای سرمایه‌گذاری و اقامت در ترکیه کرده است.

همه چیز درباره پاسپورت ترکیه

مزایای خرید خانه در کائیت‌هانه

کائیت‌هانه از مناطق در حال تحول استانبول است که بافت قدیمی آن در حال تغییر و نوسازی است. شرایط خرید آپارتمان در کائیت هانه مزایای زیادی برای خریداران خواهد داشت:

1- کیفیت بالای ساختمان‌ها در کائیت‌هانه

از نکات مهمی که در خرید ملک در کائیت‌هانه استانبول یا سایر مناطق این شهر باید مورد توجه قرار گیرد، کیفیت ساختمان‌ها است. کائیت‌هانه منطقه‌ای قدیمی است که به خاطر مشوق های شهرداری استانبول به سرعت در حال نوسازی است، به همین دلیل خانه‌های این ناحیه دارای کیفیت ساخت بالایی هستند و از امکانات مدرنی برخوردارند. یکی دریگر از مزایای این منطقه رعایت استانداردهای مقاومت ساختمان در برابر زلزله است که به خوبی رعایت شده است.

ساختمان ها کائیت‌ هانه

با شرایط و مراحل خرید اقساطی خانه در ترکیه آشنا شوید!

2- مناطق دیدنی، بازارها و گردشگری در کائیت‌هانه

برای خرید خانه در کائیت‌هانه باید به ویژگی‌های گردشگری منطقه توجه داشت. در این ناحیه مراکز گردشگری متنوعی قرار گرفته‌اند:

  • نزدیکی به منطقه ساریر: نزدیکی به یکی از لوکس ترین مناطق اروپایی استانبول
  • بیمارستان دولتی کائیت‌هانه: ترکیه کشوری است که سیستم درمانی پیشرفته‌ای دارد، اما هزینه‌های درمان در این کشور سنگین است. به همین دلیل خرید بیم‌نامه و استفاده از خدمات بیمارستان‌های دولتی ضروری است. با خرید خانه در کائیت‌هانه استانبول به بیمارستان دولتی این منطقه دسترسی خواهید داشت؛
  • مرکز خرید اکسیس: یکی از لوکس‌ترین مراکز خرید شهر استانبول است که در محله کائیت‌هانه واقع شده است. مزیت کلیدی این مرکز خرید قیمت مناسب در کنار کیفیت بالای محصولات عرضه شده است.

مناطق گردشگری کائیت‌ هانه

3- برخورداری از رشد قیمتی مناسب با خرید خانه در کائیت‌هانه

هدف بسیاری از افرادی که به دنبال خرید ملک در ترکیه و به‌خصوص شهر استانبول هستند، سرمایه‌گذاری است. چنین افرادی سعی دارند تا در مناطقی به خرید آپارتمان یا ساختمان‌های ویلایی بپردازند که رشد قیمتی بیشتری داشته باشد. این ویژگی با خرید ملک در کائیت هانه استانبول به‌دست می‌آید، زیرا نزدیکی به منطقه ساریر، نوسازی بافت فرسوده باعث ارزش افزوده برای این منطقه شده است.

از سویی دیگر، قیمت ملک در این ناحیه نسبت به مناطق مشابه استانبول بسیار مناسب است. به‌طوری که با حدود ۲ تا ۳ میلیون لیر امکان خرید آپارتمانی مدرن با امکاناتی نظیر استخر، سالن بازی عمومی و فضای سبز را خواهید داشت.

شهرهای مناسب برای خرید ملک در ترکیه کدامند؟

رشد قیمت مناسب

4- گستردگی محله کائیت‌هانه

محله کائیت‌هانه استانبول منطقه وسیعی است که جمعیت زیادی در خود جای داده است. این محله دارای نواحی متعددی نظیر محمدعاکف، یحیی‌کمال، طلعت‌پاشا، هوریت، هارمان تپه، حمیدیه، گورسل، شیرین تپه و.. است.

5- دسترسی به منطقه کائیت‌هانه

این منطقه در مرکز اروپایی استانبول قرار گرفته است. به همین دلیل با خرید خانه در کائیت‌هانه امکان دسترسی به سایر مناطق این شهر وجود دارد و نیازی نیست تا زمان زیادی را صرف عبور از ترافیک استانبول آسیایی به استانبول اروپایی نمایید.

آخرین قوانین اقامت ترکیه

حمل و نقل و دسترسی کائیت‌ هانه

سخن پایانی

خرید خانه در کائیت‌هانه یکی از گزینه‌های مقرون‌به‌صرفه در استانبول است. با خرید ملک در کایت هانه، ساختمانی مدرن در منطقه نوساز و رو به رشد را در اختیار خواهید داشت. شرایط خرید آپارتمان در کائیت هانه  آن را به گزینه‌ای منحصر‌به‌فرد برای سرمایه‌گذاری و اقامت تبدیل کرده است.

5/5 - (3 امتیاز)

پیام بگذارید