آشنایی با شرایط خرید ملک در ماسلاک

2023-06-19
0 نظر
خرید خانه در ماسلاک استانبول

خرید خانه در ماسلاک، گزینه اول بسیاری از ایرانی هاست! اما چرا ماسلاک اینقدر محبوب است؟ استانبول از شهرهای گردشگری و پر جمعیت ترکیه است. محله‌های مختلف استانبول هر کدام دارای ویژگی‌های خاصی هستند. با خرید ملک در ماسلاک استانبول در یکی از مهمترین مراکز تجاری این شهر سکونت خواهید داشت.

شرایط خرید ملک در ماسلاک استانبول به‌گونه‌ای است که بازدهی سرمایه‌گذاری برای خریداران بسیار عالی خواهد بود. زیرا با توجه به قیمت خانه در محله ماسلاک استانبول و شکوفایی منطقه، حاشیه سود مناسبی برای خریدار ایجاد می‌شود.

قرارگیری بازارها، شبکه حمل‌ونقل پیشرفته، بیمارستان‌ها، مدارس و دانشگاه‌ها در ماسلاک علاوه‌بر ایجاد فرصتی بی‌نظیر برای سرمایه‌گذاری، این منطقه را تبدیل به مکانی مناسب برای سکونت و زندگی در استانبول نموده است. با آریا کوئین همراه شوید!

آشنایی با محله ماسلاک استانبول ترکیه

برای خرید ملک در ماسلاک استانبول، تقاضاهای فراوانی وجود دارد. زیرا این منطقه دارای جغرافیای خاصی است و قرارگیری آن در جنگل‌های بلگراد موجب شده تا تبدیل به ناحیه‌ای سرسبز و زیبا در استانبول شود.

آشنایی-محله ماسلاک

هرچند نوسازی این ناحیه و ساخت برج‌های مسکونی مدرن و لاکچری باعث شده تا قیمت خانه در محله ماسلاک استانبول افزایش یابد، اما دسترسی آن به مراکز تجاری از مزایایی است که افراد بسیاری را مجاب به خرید خانه در این ناحیه می‌کند.

با محله ماسلاک استانبول، جایی برای زندگی بهتر آشنا شوید!

مزایای خرید خانه در ماسلاک استانبول

برای آشنایی بیشتر با شرایط خرید ملک در ماسلاک باید به چند نکته مهم توجه داشت:

  1. ماسلاک ناحیه‌ای است که در قسمت اروپایی شهر استانبول قرار گرفته است. به همین دلیل دسترسی به نواحی پرجمعیت و مهم شهر از ماسلاک ساده است. شبکه حمل‌ونقل در منطقه ماسلاک بسیار گسترش یافته است. به‌طوری که با خرید ملک در ماسلاک استانبول به تمامی نقاط دیگر این شهر دسترسی خواهید داشت؛
  2. با خرید ملک در ماسلاک استانبول؛ مراکز تجاری، گردشگری و فرهنگی بسیاری در نزدیکی ملک خریداری شده قرار دارند. نزدیکی ماسلاک به تنگه بسفر و مناطقی هم‌چون تاکسیم، لونت و فرودگاه جدید استانبول از مزایای این ناحیه است. مراکز خرید در محله ماسلاک، جدید، مدرن و زیبا هستند و برندهای معتبر اروپایی در آنجا به فعالیت می‌پردازند؛
  3. در ماسلاک؛ انواع رستوران‌ها، کلاب‌ها، کافه‌ها و مراکز خدمات دولتی در دسترس هستند. بنابراین خرید خانه در ماسلاک استانبول به لحاظ اقامت، گردشگری، سرمایه‌گذاری یا حتی اجاره دادن ملک توجیه‌پذیر است؛
  4. ارزش سرمایه‌گذاری در املاک ماسلاک مساجد بسیار بالاست. اگرچه قیمت خانه در محله ماسلاک استانبول زیاد است، اما با خرید ملک در این منطقه در مدت کوتاهی شاهد رشد قیمتی زیادی خواهیم بود؛
  5. از آنجایی که قیمت خانه در محله ماسلاک بالاست، با سرمایه‌گذاری در املاک این منطقه به‌سادگی امکان دریافت اقامت ترکیه را خواهید داشت.

مزایا خرید خانه-ماسلاک

صفر تا صد خرید خانه در ترکیه

قیمت خانه در محله ماسلاک استانبول

اگر قصد خرید ملک در ماسلاک استانبول را دارید باید در کنار کیفیت و امکانات به قیمت آپارتمان هم توجه داشته باشید. قیمت خرید ملک در ماسلاک استانبول نسبت به سایر مناطق این شهر بیشتر است، زیرا ماسلاک ویژگی‌هایی دارد که در کمتر ناحیه دیگری قابل دستیابی است. نزدیکی به مراکز تجاری، حمل‌ونقل پیشرفته، مشاهده زیبایی‌های تنگه بسفر از بالکن آپارتمان‌ها، نزدیکی به فرودگاه جدید استانبول و.. در کنار ساختمان‌سازی مدرن موجب شده تا شاهد قیمت بالاتری در املاک محله ماسلاک استانبول باشیم.

آپارتمان‌ها و ساختمان‌های نوساز در محله ماسلاک امکانات متفاوتی دارند. حمام ترکی، سالن ورزشی، سونا، استخر، سینمای خانگی و همچنین فضای سبز موجب شده تا با خرید خانه در ماسلاک استانبول مکانی بی‌نظیر و منحصربه‌فرد را برای زندگی در اختیار داشته باشید.

قیمت خانه-ماسلاک

قیمت خانه در محله ماسلاک استانبول از حدود ۳۰۰ هزار دلار شروع شده و تا میلیون‌ها دلار نیز بالا می رود. البته نکته مهمی که خریداران باید مورد توجه قرار دهند این است که ماسلاک نوساز است و شرایط خرید ملک در آن متفاوت است. از آنجایی که این محله نوساز است، شرکت‌های ساختمانی بسیاری در آن به ساخت‌وساز و عرضه ملک می‌پردازند.

این شرکت‌ها به نسبت پیشرفت پروژه، مبلغ خرید خانه را دریافت می‌کنند. این شیوه خرید خانه در ماسلاک استانبول برای افرادی مناسب است که عجله‌ای برای اقامت ندارند و خرید ملک در ترکیه را به هدف سرمایه‌گذاری انجام می‌دهند.

خرید خانه در استانبول و نکاتی که باید به آن دقت کنید!

اجاره خانه در ماسلاک استانبول

برای افرادی که قصد سرمایه‌گذاری و درآمدزایی از خرید خانه در ماسلاک استانبول را دارند، قیمت اجاره ماهیانه ملک نیز اهمیت می‌یابد. از آنجای که قیمت خرید ملک در ماسلاک استانبول نسبت به سایر محله‌ها بالاتر است، قیمت اجاره نیز افزایش می‌یابد. به‌طوری که قیمت اجاره واحد یک خوابه در ماسلاک از ۲۵ هزار لیر شروع شده و در پنت‌هاوس‌ها به حدود ۱۵۰ هزار لیر می‌رسد.

اجاره خانه-ماسلاک

همه چیز درباره پاسپورت ترکیه

چرا برای خرید ملک در ماسلاک استانبول متقاضی بسیار است؟

شرایط خرید ملک در ماسلاک موجب شده تا افراد بسیاری به این منطقه علاقه‌مند شوند. اما قیمت بالا موجب می‌شود تا آن‌ها خرید خود را به عقب بیندازند. دلایل زیر تمایز ماسلاک با سایر مناطق استانبول را نشان م‌یدهد که خریداران باید به آن توجه کنند:

  • موقعیت جغرافیایی در کنار آب‌وهوا: قرارگیری ماسلاک در قسمت غربی تنگه بسفر و همچنین جنگل تاریخی بلگراد موجب شده تا آب‌وهوای آن متفاوت از سایر مناطق باشد. ماسلاک تنها چند دقیقه با شیشلی فاصله دارد. با خرید خانه در ماسلاک استانبول بدون نیاز به وسیله نقلیه امکان گردش در جنگل‌های تاریخی و زیبای بلگراد را خواهید داشت؛
  • لوکس بودن ساختمان‌های منطقه: کیفیت مصالح ساختمانی در خانه‌های استانبول بر روی قیمت تاثیر می‌گذارد. خانه‌های ماسلاک علاوه‌بر موقعیت جغرافیایی منحصربه‌فرد با مصالح با کیفیت و لوکسی ساخته شده‌اند؛
  • امنیت: استانبول شهر بزرگی است که افراد مهاجر بسیاری در آن سکونت دارند. با خرید خانه در ماسلاک استانبول، دغدغه‌ای در زمینۀ تامین امنیت نخواهید داشت؛
  • قرارگیری بسیاری از دانشگاه‌های استانبول در ماسلاک: اگر قصدتان از خرید خانه اقامت تحصیلی است، باید توجه داشته باشید که ماسلاک به دانشگاه‌های علوم و فناوری ایشیک، فنی استانبول، نیشان‌تاشی و بی‌کنت نزدیک است.

دلایل خرید ملک-ماسلاک

آخرین قوانین اقامت ترکیه

سخن پایانی

خرید خانه در ماسلاک استانبول یک گزینه ایده‌آل است، زیرا شرایط خرید ملک در ماسلاک برای سرمایه‌گذاری و اقامت مناسب است. قیمت خانه در محله ماسلاک بستگی به امکانات و میزان لاکچری بودن آن دارد.

4.7/5 - (4 امتیاز)

پیام بگذارید